logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore.
 

Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää valokuidusta? Ota yhteyttä tai jätä yhteydenottopyyntö!

ASIAKASPALVELU

Asiakaspalvelu
asiakaspalvelu@lounea.fi
puh. 0800 30300

Asiakastuki (tekninen neuvonta ja häiriöt)
asiakastuki@lounea.fi
puh. 0800 30304


MYYNTI URJALA

Myynti, omakotitaloasukkaat

Tuomas Rajala
tuomas.rajala@lounea.fi
puh. 029 707 0642

Henri Ivori
henri.ivori@lounea.fi
puh. 029 707 0644

Noah Badji
noah.badji@lounea.fi
puh. 029 707 0643

Myynti ja asiakaspalvelu, yritykset
yritysasiakaspalvelu@lounea.fi
puh. 0800 30301 (ark. klo 8:30-16:30)

Myynti, taloyhtiöt

Teppo Oras
teppo.oras@lounea.fi
puh. 0500 928 266


MYYNTI LITTOISTENJÄRVEN ALUE

Myynti, omakotitaloasukkaat
Jukka Kankaanpää
jukka.kankaanpaa@lounea.fi
puh. 029 707 0452

Myynti ja asiakaspalvelu, yritykset
yritysasiakaspalvelu@lounea.fi
puh. 0800 30301 (ark. klo 8:30-16:30)

Myynti, taloyhtiöt
Sami Mattila
sami.mattila@lounea.fi
puh. 029 707 0331

Yhteydenottopyyntö